كابينت نئوكلاسيك

كابينت نئوكلاسيك

كابينت نئوكلاسيك از ادغام كابيينت مدرن و كلاسيك توسط معمار ايتاليايى به نام آندرا پالاديو ابداع شد. كابينت نئوكلاسيك از نظر فرم پذيرى و ابزارخورى شباهت زيادى به كابينت كلاسيك دارد. در كابينت كلاسيك به لطف انعطاف پذيرى چوب محدوديتى در ساخت مدل هاى مختلف كابينت وجود نداشته است، البته در كابينت نئوكلاسيك خبرى از درب هاى برجسته با منبت كارى هاى شلوغ و ستون هاى بزرگ نيست و سادگى كلى كار حفظ شده است. از اين جهت به سبك مدرن نزديكى بيشترى دارد.

از مشخصه كابينت نئوكلاسيک، درب هاى اين نوع كابينت است که داراى يك كلاف دور درب هستند و قسمت وسط درب صاف است، البته طرح هاى ديگرى از آن هم وجود دارد.

مزايا و معايب كابينت نئوكلاسيك:

  • تنوع در مدل درب هاى كابينت با استفاده از ايزارهاى مناسب ام دى اف خام
  • طراحى مينيمال تر نسبت به سيم كلاسيك و با رنگ و لعاب تر نسيت به سبك مدرن.
  • قيمت مناسب نسبت به كابينت هاى چوبى كلاسيك و قابليت سفارشى سازى در طرح و رنگ نسبت به سليقه شما

و از معایب این نوع کابینت می توان به قیمت بالاتر آن نسبت به کابینت ام دی اف و های گلاس اشاره کرد.

انواع كابينت نئوكلاسیک:

  • پلي اورتان و پلى استر(پوشش رنگ )
  • ممبران(روکش از جنس PVC)

كابينت نئوكلاسيك پلى اورتان:

در این نوع کابینت از مغز ام دى اف و با روكش رنگ پلى اورتان و پلى استر استفاده مى شود. استفاده از پلى اورتان سبب طول عمر و ماندگارى بيشتر محصول مى شود، زيرا چسبندگى اين نوع پوشش به سطح اوليه بسيار بالاست.نور خورشيد و رطوبت تاثير مخرب كمترى در پوشش پلى اورتان و پلى استر دارند. تنوع رنگ از ويژگى هاى اين نوع كابينت به شمار مى رود.

کابینت نئوکلاسیک ممبران:

کابینت ممبران یا وکیوم که با روکش پی وی سی بر روی جنس هایی مانند ام دی اف یا نئوپان و چوب کشیده می شود.اکثر این روکش ها بر روی ام دی اف خام کشیده می شوند. یا اینچنین می توان گفت که متریال خام کابینت های ممبران اغلب ام دی اف هستند.

در این نوع کابینت ها فقط سطح بیرونی آن روکش ممبران می شود و طرف دیگر آن با روکش پی وی سی سفید پوشش داده می شود وفرآیند تولید آن به این گونه است که بر روی ام دی اف خام یا ابزار خورده چسب زده می شود و طی فرآیندی به کمکک تکنولوژی مخصوص روکش ممبران بر روی آن وکیوم می شود.

جهت ارتباط با کارشناسان دلسافاین، با این شماره ها تماس بگیرید.

۰۹۱۲۶۳۰۱۷۳۹

۰۲۱-۴۶۱۳۷۷۲۳

انواع سبک کابینت

محصولات جدید

Loading
  • دریافت مشاوره

    لطفا جهت دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمائید.