کمد دیواری مدرن

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری‌ های مدرن علاوه بر کاربردهای فراوان، نقش غیر قابل انکاری در چیدمان و زیبایی اتاق‌ها بازی می‌کنند و می‌تواند باعث روشن‌تر شدن، خلوت‌تر شدن یا بزرگ‌تر به ‌نظر رسیدن اتاق شوند.

کمد دیواری‌های مدرن با طیف وسیعی از رنگ‌ها و طرح‌ها، به مصرف کننده حق انتخاب‌های فراوانی می‌دهند. تنوع بالای کمد مدرن دیواری به‌نوعی‌ است که تمام سلیقه‌ها را راضی می‌کند.کمد دیواری حتی اگر که کاربردی هم نباشد (که هست) نقش پررنگی در زیباتر کردن اتاق دارد و اصلاً اتاقی که کمد دیواری دارد همیشه مرتب‌تر از یک اتاق بدون کمد دیواری به نظر می‌رسد.

انواع کمد دیواری مدرن

کمد دیواری مدرن با درب ریلی:

کمد دیواری ریلی به دلیل صرفه‌جویی در فضا و سهولت استفاده یکی از محبوب‌ترین انواع کمد دیواری‌هاست. چرا که لازم نیست فضایی خالی برای باز شدن درب کمد در نظر بگیرید. می‌شود گفت این کمد بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک است. بنابراین به راحتی می‌توانید تخت را کنار کمد دیواری بگذارید و یا وسایل اتاق را در فاصله‌ی بسیار نزدیک نسبت به کمد دیواری‌تان قرار بدهید.

کمد دیواری ریلی مدرن تنوع و گوناگونی فراوانی دارد و به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر استفاده از کاربردهای بی‌شمار کمد دیواری، از ظاهر آن برای زیبایی اتاقتان استفاده کنید.

کمد دیواری ریلی مدرن انواع مختلفی مثل: کمد دیواری ریلی با درب شیشه‌ای، کمد دیواری ریلی با درب آینه‌ای، کمد دیواری ریلی های‌گلاس، کمد دیواری ریلی تمام ام‌دی‌اف و … دارد. بنابراین با توجه به دکوراسیون اتاق خودتان می توانید از بین این مدل ها یکی را انتخاب کنید.

کمد دیواری مدرن با درب لولایی:

کمد دیواری‌های لولایی نسبت به کمددیواری‌های ریلی هزینه‌ی کمتری دارند. درب این کمدها به صورت همزمان باز می‌شود و تنوع وسیعی از لحاظ رنگ و جنس دارند. البته این کمد ها نیاز به فضای نسبتا زیادی در برابر خود دارند تا درب آن ها به راحتی باز شود.

کمد دیواری ریلی با درب شیشه‌ای:

این نوع کمدها علاوه بر زیبایی باعث روشن‌تر شدن فضای اتاق می‌شوند. می‌توانید بسته به سلیقه و فضای درون کمد خود، شیشه‌های شفاف یا شیشه‌های مات را انتخاب کنید.

کمد دیواری ریلی با درب آینه‌ای:

این کمدها جزو محبوب‌ترین و زیباترین انواع کمد دیواری‌ها هستند. چون با انعکاس نور، اتاق شمارا روشن‌تر می‌کنند و باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن آن می‌شوند. درب‌های آینه‌ای می‌توانند جایگزین مناسبی برای کنسول باشند و برای تعویض لباس کاربرد دارند.

کمد دیواری ریلی‌های گلاس:

علاوه بر تنوع رنگ، طرح و زیبایی فضای اتاق، نور را انعکاس داده و اتاق را روشن‌تر می‌کند. این نوع کمد دیواری برای اتاق‌های کوچک و طرفداران طرح‌های شیک و مدرن گزینه‌ی مناسبی است. روکش‌های، های گلاس ظرافت زیادی دارند و به همین دلیل بیشتر برای اتاق بزرگ‌سالان استفاده می‌شوند.

جهت ارتباط با کارشناسان دلسافاین، با این شماره ها تماس بگیرید.

۰۹۱۲۶۳۰۱۷۳۹

۰۲۱-۴۶۱۳۷۷۲۳

انواع سبک کابینت

محصولات جدید

Loading
  • دریافت مشاوره

    لطفا جهت دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمائید.